Menu:

Dárky k 18. narozeninám

Jestliže vás jako první napadlo hledat dárky k 18. narozeninám pod heslem dárky pro děti, měli bychom vás vyvést z omylu. Mladí lidé, kteří právě dosáhli 18 let již nejen, že dětmi nejsou, ale hlavně se tak ani necítí. Infantilním dárkem byste je mohli navíc urazit a to jste přeci nechtěli. Pokud oslavence dobře znáte, nebojte se zeptat, jaký dárek by si ke svému jubileu představoval. Mnoho oslavenců si přeje například něco na památku. Dívky jistě ocení decentní šperk, chlapci hodinky. V případě, že máte raději překvapení, vydejte se na lov toho správného dárku. Projít můžete mnoho obchodů. Pokud nenarazíte na nic, co by vás zaujalo, můžete začít pátrat také na internetu. Například v e-shopu www.nejdarky.cz naleznete mnoho originálních dárků, které se pro oslavence hodí!

Osmnácté narozeny jsou mezníkem v životě každého z nás. Poprvé dospělí. Jak opojný pocit. Jistě každého nově plnoletého potěšíte láhví něčeho ostřejšího, ale originální dárky přece jen mohou zaujmout trochu více. Co takhle oslavenci zaplatit autoškolu nebo jazykový kurz v Británii? Zakoupit můžete také různé adrenalinové zážitky, mezi ty nejoblíbenější patří lety balónem či seskoky padákem. Jiní mladí lidé ocení dobrou knihu, lístky na koncert, nebo předplacené vstupy do fitness centra. Dnes můžeme vybírat z obrovské nabídky, a proto výběru vždy věnujte pozornost. Není nic horšího, než když nemáte na výběr dárku dostatek času.

Mezi netradiční dárky se mohou počítat taky dárky vtipného charakteru. Je důležité nezapomínat na to, zda kupujete dárek pro kluka či děvče. Jejich představy se totiž od sebe dosti liší. Zakoupit můžete různá vtipná trička, trenýrky či mikiny, nebo různé návleky na láhve. Mladí lidé váš pokus o vtip jistě ocení. Zapomenout byste neměli ani na klasické papírové přání a kytici pro děvčata. Ač to žena nikdy nepřizná, vždy po kytici touží. Přejeme vám šťastný výběr dárku pro oslavence!

28. 08. 2012