Menu:

La Roche Posay Effaclar

Krásnou a zdravou pleť by si jistě přála každá z nás. Díky kvalitním značkám to už nemusí být až takový problém. O pleť, jako o každou jinou část těla, se musí správně pečovat a dodávat jí kvalitní kosmetiku. Díky medicínské kosmetice pleť dostává přesně to, co potřebuje. Nemaskují se jen nedokonalosti, které se po odlíčení znova objeví, ale pleť se zároveň léčí, aby se nedokonalosti už neobjevily. Každý typ pleti potřebuje pro své potřeby jiný druh výrobku, který je určen přímo pro něj. Takovou kvalitní kosmetikou, která to vše poskytuje, je Bioderma kosmetika, která spolupracuje s předními dermatology a jejíž výrobky jsou vyvíjeny ve speciálních laboratoriích. Kromě toho spolupracuje s výzkumnými centry předních francouzských univerzit, kde je biologie používána v zájmu kosmetiky.

Podobně na tom je i kosmetika La Roche, která využívá ozdravného působení pramene objeveného poblíž vesničky ležící v regionu La Vienne. Ozdravné účinky tohoto pramene jsou dalekosáhlé a La Roche jej používá do svých produktů. Kosmetické zboží La Roche se hodí zvláště pro citlivou pleť, která často trpí podrážděním. Díky látkám, které tento pramen obsahuje, zanechávají výrobky La Roche pleť krásnou, svěží a zklidněnou. Další řady La Roche se hodí i pro jiné typy pleti, například na problematickou pleť. Problematická pleť a akné trápí ženy v každém věku. Řada Effaclar je speciálně vyvinuta pro tento typ pleti. Díky speciální konzistenci zanechává mastnou pleť se sklony k akné zmatněnou a zdravou. Řada Effaclar má protizánětlivé účinky a byla dlouhou dobu testována na aknózní pleti. Nedostatky nejen zakryje, ale hlavně léčí. Tato řada nabízí jak krémy, tak tonika, čistící a pleťové vody a další věci, které tento typ pleti vyžaduje.

Pokud i vy máte problematickou pleť se sklony k akné, tak řada Effaclar je pro vás tím pravým řešením. Dlouholeté výzkumy a léčivá voda termálního pramene daly vznik této řadě a i vám může pomoci. La Roche kosmetika -  to je kosmetika ke zdraví.

27. 08. 2012