Menu:

Péče o nohy

Péči o nohy by určitě neměli podceňovat jak muži, tak zejména ženy. Pánové většinou na nějakou péči o nohy příliš nedbají, nicméně ženy potřebují a často využívají některé velmi kvalitní značkové přípravky, jež jsou schopny o nohy pečovat naprosto precizně. Péče o nohy se dá rozdělit hned do několika různých kategorií, přičemž hodně známá je zejména péče o pokožku, která určitě není specifikována přímo na nohy.

Pokožka pokrývá celé lidské tělo, a když si ženy chtějí ošetřit stehna a lýtka nějakým krémem, tak mohou volit například celou řadu krémů, které nabízí kosmetika La Roche Posay anebo laboratoře Vichy. Skvělou volbou je například právě některý z přípravků laboratoří Vichy. Jestliže budeme konkrétní, tak je jím například Vichy Normaderm, který pečuje komplexně o pokožku za pomocí několika velmi významných látek napomáhajícím její regeneraci. Jde zejména například o kyselinu salicylovou, která je schopna velmi dobře pomoci k regeneraci a také k tomu, aby pokožka na nohách vypadala opravdu mladistvě. Jinak je určitě také poznamenat, že existují přímo přípravky určené na chodidla, které jsou ideální na používání zejména v letním období. Právě tehdy se nohy potí naprosto evidentně nejvíce, a proto je zapotřebí použít některý z přípravků, jehož součástí je antiperspirant. Ideální volbou je antiperspirant Vichy, který umí velmi efektivně omezit nadměrné pocení chodidel.

Určitě si skvěle poradí jak s nadměrným pocením, tak i se zápachem který pochopitelně vzniká právě v důsledku nadměrného pocení. Vlhkost na nohou je redukována po dobu celých 24 hodin, takže se není třeba obávat jak nadměrného pocení, tak i nepříjemného zápachu. Textura tohoto přípravku je poměrně svěží a také rozhodně není nikterak mastná. Základní aktivní látkou, jež je základem tohoto přípravku, je ozocin. Přípravek je vyrobený v rámci velmi přísných farmaceutických pravidel.

25. 07. 2011