Menu:

Péče o pleť

Kvalitní péče o pleť je velmi důležitá prakticky v kterémkoli věku. Záleží pouze na tom, aby si žena udělala čas na sebe samu. Když chce žena opravdu plesně pečovat o svou pleť, měly by určitě využít některého z přípravků, jež jsou přímo určeny k péči o pleť.

V současné době je možné sehnat obrovské množství přípravků, které jsou určeny přímo na péči o pleť. Pravda je ovšem taková, že spousta z těchto přípravků není zrovna ideální volbou díky mizerné kvalitě, kterou se bohužel vyznačují. Pokud bychom měli jmenovat některé přípravky přímo určené na pleť, tak je třeba sáhnout například po kosmetice značky La Roche Posay. Tato kosmetika je ideální volbou prakticky pro kteroukoli ženu bez rozdílu věku. Určitě je třeba také uvést kosmetiku Vichy, které je charakteristická zejména svým složením a také tradicí, se kterou se může tato světoznámá značka určitě pochlubit. Laboratoře Vichy již disponují poměrně hlubokou historií a jedná se o značku, která se neustále zabývá výzkumem toho, co by pro pleť bylo nejideálnější. Jedním ze základních přípravků na pleť je Vichy Normaderm Tri activ.

Jak již samotný název tohoto krému napovídá, tak je složen ze třech hlavních látek, jejichž úkolem je blahodárné působení na lidskou pleť a také regenerace pleti. Velmi důležitý je určitě takzvaný peelingový efekt, kterým se krém může pochlubit. Pokud se zaměříme na konzistenci přípravku Vichy Normaderm, tak zjistíme, že jde o jakýsi gel, který je schopen zapříčinit také to, že pleť se nebude po jeho aplikaci nijak nepřirozeně lesknout, ale že bude matná a její výsledný dojem bude naprosto přirozený. Základem Vichy Normederm z hlediska jeho složení je kyselina salicylová, glykolová a také látky zvané LHA. Všechny tyto tři látky působí v určitých časových úsecích harmonicky na pleť, a tím pádem dochází k tomu, že žena využívající tohoto přípravku vypadá skvěle.

25. 07. 2011