Menu:

Péče před opalováním

Opalování je v letním období hodně probírané zejména ženami a je třeba říct, že pokud se chce žena opálit tak, aby vypadala opravdu přitažlivě, musí využívat kvalitních přípravků, které jí k tomu pomohou. Je nutné hned na začátek poznamenat, že samotné opalování určitě nesmí probíhat za absence jakýchkoli opalovacích krémů a přípravků. Pokud tomu tak je, tak zpravidla dochází k tomu, že pokožka bude spálená a opalování jako takové způsobí spíše bolest, než kýženou čokoládovou barvu pokožky.

Přípravků určených k opalování je celá řada péče před opalováním tak může být velmi pestrá. Volit mohou jak ženy, tak i muži hned z několika proslulých značek. Typická je v tomto ohledu třeba kosmetika La Roche Posay anebo přípravky z laboratoří Vichy. Pokud chce mít člověk opravdu tu správnou barvu po opálení, je zapotřebí volit právě značkové krémy anebo nějaké jiné prostředky těchto značek. Pokud budeme konkrétní, tak na opalování jsou od společnosti Vichy určeny prostředky, jako jsou třeba řada Vichy Capital Soleil anebo řada Vichy Family. Koupit ovšem lze i prostředky jiných řad společnosti Vichy. Ochranné prostředky Vichy jsou určeny konkrétně na určité části lidského těla. Na mysli máme třeba krém, který se nanáší pouze na obličej a jehož základním úkolem je ochránit obličej před nežádoucími slunečními paprsky, jež by mohly způsobit jeho poničení.

Hodně dobrý je také opalovací krém Vichy Capital Soleil na pleť. Zapomenout nelze ani na přípravky stejné řady, které jsou vyráběny v podobě tělových olejů. Ty jsou většinou určeny na ostatní tělové partie kromě obličeje. Olej je schopen se velmi dobře vstřebat přímo do pokožky a vytvořit takto velmi tenký film, který zamezí nadměrnému a nezdravému opalování pokožky. Zapomenout určitě nelze ani na tolik využívaná tělová mléka třeba stejné značky.

25. 07. 2011