Menu:

Ubytování na Vysočině

Na Vysočině se každoročně pořádá množství sportovních a kulturních akcí. V létě i v zimě jsou to závody v Novém Městě na Moravě, kam se každoročně sjíždějí nejlepší závodníci nejen z České republiky, ale v podstatě téměř z celého světa. Také proto lidé velmi často hledají ubytování na Vysočině. Nechtějí si totiž nechat ujít perfektní několikadenní podívanou na trénované sportovce. Tribuna novoměstského areálu obvykle praská ve švech po celou dobu závodů a lidé fandí svým oblíbeným sportovcům, obvykle cyklokrosařům v létě, v zimě pak nejlepším biatlonistům.

Tato oblast však není zajímavá pouze tím, že se zde konají významné sportovní události. Návštěvníci si zde mohou užívat také skvěle značené turistické trasy a cyklotrasy anebo třeba kulturní akce. Přímo v Novém Městě na Moravě probíhají v létě slavnosti města s názvem Nova Civitas, uprostřed léta pak známý hudební minifestival Váza fest. To ale nejsou jediné kulturní zážitky, které na tomto místě můžete prožívat. V Novém Městě na Moravě i v jeho blízkém okolí se dají najít opravdové skvosty. Nedaleký Žďár nad Sázavou je známý díky jedinečné Santiniho stavbě, známé též jako Zelená hora. Najdete zde ale také jiné, méně známé a přitom stejně skvostné kulturněhistorické stavby.

Pokud chcete i vy poznat krásy tohoto kraje na pomezí Moravy a Čech, neváhejte a zajistěte si alespoň na několik dní levné ubytování na Vysočině. Můžete jej najít pohodlně na internetu, například díky stránkám ubytovani.kamsi.cz/vysocina/, nebo jakýmkoliv jiným dostupným způsobem. V případě, že se budete chtít ubytovat kvůli některé z kulturních či sportovních akcí, nečekejte se zamluvením vhodného ubytování příliš dlouho. Obzvláště v době velkých sportovních událostí se po dobrých místech k přespání zapráší rychlostí blesku…

 

 

28. 07. 2016