Menu:

Zmenšení a modelace prsou

Nejen ženy po porodu nebo starší dámy mají problémy s ňadry. Postupem času je logické, že prsa ztrácejí svůj mladistvý vzhled a dokonalý tvar. Gravitace funguje a prsa začínají být prověšená, vytahaná a beztvará. Hodně žen pokládá toto za opravdu velký problém, proto stále častěji podstupují plastiku, kterou je modelace prsou. Ta může ženě dodat zpět její ztracené sebevědomí a tím tak velice zlepšit její život. Samotná modelace je doporučována ženám zejména po porodu. Povislá prsa tak budou minulostí. Součástí modelace poprsí může být také úprava velikosti ňader, změna tvaru dvorce i bradavky. Průběh této operace je velice rychlý. Vše probíhá v celkové anestezii a většinou je odstraněna kůže, upraven tvar a podobně. I při modelaci prsou se však žena neobejde bez jizvy, která už ovšem nemusí být tolik viditelná, jako tomu bylo v minulosti.

Oblíbené plastické operace, jako jsou modelace prsou a jejich zmenšení, ženy vyhledávají stále častěji. Zmenšení ňader může navíc velice zlepšit i zdravotní stav pacientky. Často tak velice rychle lidé vyřeší problémy s bolestmi zad, páteře a hlavy, které mohou opravdu hodně znepříjemňovat život. I zmenšení prsou probíhá v celkové anestezii a nevyhne se pozůstatků, jak jsou drobné jizvy. Stojí to však za to, protože tak žena získá zpět svou přitažlivost, sebevědomí a mnohdy také zdraví.

Podívejte se na nabídku, kterou naleznete na webových stránkách odborné plastické chirurgie. Navštivte www.plasticka-chirurgie.us a pročtěte si vše, co vás o plastikách všeho druhu zajímá. Jsou zde různé informace, rady, popisky operací i jejich ceník. Využijte moderních technologií a těch nejlepších chirurgů a plastických lékařů. Pomohou vám cítit se dobře, sebevědoměji a vrátí vám zpět ztracenou krásu.

28. 11. 2012